Hakkımızda

Sizlere en yeni ve güncel teknoloji ürünleri bularak sunan ve genç girişimcilerden oluşan KAYA TİCARET ekibiyiz.

KAYA TİCARET ekibi teknolojik ürünleri sizlere sunan titiz uzmanlardan oluşuyor.Dünyanın gelişmiş en son teknolojik ürünlerini KAYA TİCARET ekibi sizlere sunuyor. Firmamız satmış olduğu ürünlerin her zaman arkasında durarak ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederek piyasadaki birçok firmanın önüne geçmiştir.

Güncel Dijital Teknoloji Ürünleri olarak bizler hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyet ile rekabetçi pazara sunmanın önemli olduğunun bilincindeyiz. 2008 yılından beri sunmuş olduğumuz teknik servis hizmeti ile müşterileri her zaman memnun ederek firmamız bu konudaki deneyimi ve üstün başarıları ile gurur duymaktadır.

Kurumsal Firmalarla ve Zincir Marketlerle yapmış olduğumuz anlaşmalar neticesinde, ürünlerimizin kalitesi ve Teknik Destek konusunda bizi tercih etmeleri sektörde firmamızı öncelikli kılmaktadır. Şirketimiz duyulan bu güvenleri boşa çıkarmamakla birlikte daha çok müşteri memnuniyetine önem vererek firmamızı daha ileri taşımak adına uzman kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir. Önümüzdeki zaman dilimi içerisinde birçok kurumsal firmanın tedarikçisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

top
X
X